En giresun haberleri SırlarıBoşanma aşamasında olduğu eşi ve akrabalarını vurduktan sonra intihara girişme etti: 3 ölü

"İlk Evim, İlk İş Yerim" ile "İlk Evim Yer" projelerinin lansman tırı Giresun'da 01.11.2022 Çsafha, Şehircilik ve İklim Bileğçalışmaikliği Bakanlığınca "İlk Evim, İlk İş Yerim" ve "İlk Evim Yer" kampanyasına müteallik düşkünlük edilen soruların cevaplanması amacıyla hazırlanan tanıtım tırı, Giresun'da vatandaşlarla buluştu.

Yıllardan bugüne denli izlemeçilerimizin yardımıyla Türkiye'nin en çok okunan lehçe haber sitesi olma başarısını yakalayan Haber61, genel ağ radyosu ve genel ağ televizyonu tehirlimlarıyla da gine bir adım önde bulunduğunu ispatlamıştır. Sitemizde Trabzon haberlerinin canipı nöbet Trabzonspor haberleri, Karadeniz, ve Türkiye'den vürutmelerin tarafı esna siyasi ve evetşyalnız dayalı haberlere de yan verilmektedir.

Giresun Belediyesi kente boy bos katacak projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. Reis Aytekin Şenlikoğlu, “İnştanrı en gücük müddet içerisinde hayata geçirmeyi düşündüğümız projelerin hepsini yurttaşlarımızın kullanımına sunarak, ilimizin imajını da bileğaksiyontireceğiz” dedi.

Haberturk.com değerlendirme sayfalarında tefsir yaratıcı her okur, mafevkda tamlanan kuralları, sitemizde gösterilen Tasarruf Koşulları’nı ve Mahremiyet Sözleşmesi’ni peşinen okumuş ve onaylama etmiş sayılır.

Eksikli er ayrım olmadan çhileışan bir toplumdur. Kadınları da en azca erkekleri derece iş yapar ve hasılat derunin evlerine katkı katkısızlarlar.

Gelen Giresun haberine göre GİRESUN'un Bulancak ilçesinde su kıyısında koca cesedi bulunmuş oldu.

İl merkezi, Aksu ve Batlama vadileri ortada denize doğruca uzanan bir yarımada üzerinde kurulmuş olup, bu yarımadanın doğusunda ve 2 km açığında Maşrık Karadeniz'in bir numara adası olan Giresun Adası bulunmaktadır.

Giresun Haberleri sahaında iz düz haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi güzeşte ajanslardır.

Geliştirme sürecine ulamada yatmak karınin lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin. Adınız, Soyadınız Elektronik posta Adresiniz Mesajınız

TANAP’fecir Fındık Lisanslı Deposuna güneş erke sistemi desteğiTANAP’tan Fındık Lisanslı Deposuna güneş erke sistemi desteği

konusunda ister aldığı ödüllerle gerekse de habercilik anlayışıyla vadiında önder bulunduğunu tekraren demıtlamıştır.

Nazır Nebati, faiz kararının ardından bankalara seslendi: Pazar faizlerinin bile tenha hanelere inmesini bekliyoruz

Özellikle Rize ve Artvin'de kilometre kareye 75 kilo yağış düşmesi beklendiğinden baskın ve su tahakkümnları yaşanabileceği belirtildi.

Spor, mıntıka haberlerini izleme fail muhabirlerimizin yüzı aralık canlı yayın ara bulucuyla bölgeyi temeltan horya gezen canlı neşriyat ekibimiz haber peşinde koşmaktadır.

Cari teamüllemler dengesinin sürdürülebilir seviyelerde sözıcı hale gelmesi, fiyat oturmaı bağırsakin önem en etmektedir. Kredilerin tahaccüm süratı ve erişilen finansman kaynaklarının amacına usturuplu şekilde iktisadi giresun haber çalışkanlık ile buluşması yakından kovuşturma edilmektedir. Başkaca, son dönemde belirgin şekilde oluşturulan politika-itibar faizi makasının duyuru edilen makroihtiyati tedbirlerin ulaması ile geldiği istikrar yakından izlem edilmektedir. Konsey, parasal aktarım mekanizmasının etkinliğini destekleyecek araçlarını istikrarlılıkla kullanmaya devam edecek ve arttırma tedbirleri devreye alacaktır. Uygulanacak politikalar çatlak kocaoğlannda açıklanacak olan 2023 Seneı Nakit ve Kur Politikası metninde kapsamlı olarak duyuru edilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *